środa, 30 listopada 2016

Dlaczego chodzenie na imprezy firmowe pomaga karierze ?

Istnieje bardzo niewiele karier, które mogą nie prowadzić  udanych relacji z innymi ludźmi. Nawet  soliści jak bokserzy muszą współpracować z trenerem, personelem itp Moja kariera spędzona w profesjonalnych usługach, w zakresie, która opiera się  na zespole ludzi  obsługujących klientów, a także współpracujących ze sobą  przy projektach.
To jest niemożliwe, aby skutecznie działać w sposób ciągły z ludźmi, którzy są obcy. Odnosi się to zarówno do ludzi w organizacji oraz osób spoza organizacji. Na przykład jako księgowy może trzeba pracować u boku prawnika z kancelarii twojego klienta, z którymi nigdy nie pracował wcześniej. Jednak aby służyć klientowi  z powodzeniem trzeba zbudować relacje oparte na zaufaniu i wzajemnym szacunku z tym adwokata. Oczywiście trzeba też stworzyć relacje zaufania i wzajemnego szacunku z klientem.
Ten wymóg zaufaniu i wzajemnym szacunku dotyczy w jeszcze większym stopniu do ludzi w organizacji, z którymi można oczekiwać, aby być współpracuje od wielu lat.
Dlatego integracja na poziomie impreza firmowa może pomóc budować te relacje ,które mogą procentować lepszą współpracą zawodową.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz